Будинок для людей похилого віку «Турбота Улюблених»

Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених"

У похилому віці людина опиняється перед великою кількістю проблем. Вона обмежена фізично через слабкість та хвороби, втрачає друзів та діти дуже часто віддаляються через необхідність займатись власним життям. Це викликає тривогу, сумніви та депресію, що дуже погано впливає на загальний стан людини.

Пенсіонери потребують догляду, а рідні не завжди можуть його забезпечити на гідному рівні. У цьому разі найкращими виходом із ситуації буде проживання у приватному будинку для людей похилого віку у Вінниці.

«Турбота Улюблених» - це геріатричний центр, пансіонат Європейського рівня, який забезпечує першокласний медичний догляд та психологічну підтримку постояльцям. Персонал працює для того, щоб життя кожного гостя стало комфортним, легким та радісним.

Послуги приватного будинку для літніх людей у Вінниці

«Турбота Улюблених» приймає постояльців у будь-якому стані. На проживання приїжджають різні категорії пенсіонерів і кожен з них отримує необхідний догляд.

Догляд за самостійними літніми людьми

- Далеко не всі пенсіонери стають у старості немічними. Вони можуть доглядати за собою і все, що їм потрібно – це увага, спілкуваннята невелика допомога у побутових справах. Зазвичай, такі постояльці шукають компанії і у «Турбота Улюблених» вони її знаходять.

Догляд за лежачими хворими

- Якщо людина назавжди, або на деякий час втратила здатність пересуватись, це стає дуже великою проблемою для всієї родини. Такі хворіпотребують професійного догляду та особливих умов. У «Тубота Улюблених» для лежачих хворих створені спеціальні номери. Для них розміщено функціональні ліжка з ортопедичними та протипролежневими матрацами, приліжкові трапеції, поручні та інше медичне обладнання. Поруч із людиною постійно знаходиться доглядальниця, яка забезпечує належний догляд, медичну допомогу, увагу та спілкування.

Реабілітація після інсульту, травми, інфаркта

- Для людини у похилому віці відновитись після тяжкого захворювання або травми дуже складно. Цей процес протікає повільніше, до того ж не кожен здатен докласти належних зусиль, щоб повністю відновити втрачені можливості.

Персонал «Турбота Улюблених» допоможе не тільки фізично, але й морально. Реабілітація проходить швидше та ефективніше з допомогою досвідчених професіоналів.

Хоспіс

- Пенсіонерам, що хворіють на важкі захворювання, необхідний цілодобовий професійний догляд. Хвороба Альцгеймера, Паркінсона, деменція тощо, можуть перетворити життя родини на справжнє пекло, тому кращим варіантом буде проживання у будинку для літніх людей, який зможе забезпечити необхідний догляд та турботу.

Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-1 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-2 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-3 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-4 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-5 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-6 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-7 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-8 Послуги пансіоната для літніх людей "Турбота Улюблених", фото-9

Комплексний догляд у будинку для літніх людей

Пансіонат «Турбота Улюблених» у Вінниці пропонує комплексний догляд за людьми похилого віку. Він включає:

1. Постійний моніторинг стану здоров’я. Основні показники перевіряються декілька разів на день (тис, пульс, рівень цукру тощо). Персонал допомагає приймати ліки, за потреби надає першу допомогу та викликає профільних лікарів.

2. Прибирання приміщень. У кожній кімнаті та загальних приміщеннях щодня роблять вологе прибирання, організоване провітрення декілька разівна день. У всіх номерах є кліматична техніка для забезпечення комфорту постояльців.

3. Дозвілля. Пенсіонери ніколи не нудьгують у «Турбота Улюблених». Вони можуть користуватись бібліотекою, телевізором, настільними іграми, є ділянка для садівництва тощо, люди спілкуються один з одним. Персонал допомагає здійснювати щодення прогулянки та проводить розважальні заходи для гостей.

4. Безпека. Для забезпечення безпеки на всій території геріатричного центру є відеоспостереження. Камери дозволяють одразу дізнатись, якщо сторонні проникнуть на територію, та якщо комусь із постояльців стане погано. Крім того, територію охороняє приватна охоронна служба. Дотримані всі вимоги протипожежної безпеки.

Залишити заявку на сайті - https://zabota-lyubimykh.com.ua/uk/

Консультація за тел.: +380(98)796-24-11

Будинок для людей похилого віку Вінниця, Пансіонат для літніх людей у Вінниці, Геріатричний центр у Вінниці,  Хоспіс в Вінниці, Догляд за літніми людьми у Вінниці, реабілітація після травм в Вінниці, найняти доглядальницю Вінниця, Приватний будинок для людей похилого віку у Вінниці, Турбота Улюблених Вінниця, Будинок для літніх людей ціна у Вінниці, Мережа пансіонатів для літніх людей в Україні Турбота Улюблених, Перевезення хворих у Вінниці, Транспортування лежачих хворих у Вінниці, Медичні перевезення у Вінниці, Будинок престарілих Вінниця, дом престарелых Винница

Ми в мережі
Файли
Наше відео
Ще відео